Početna strana · Forum · e - učionica · e - dnevnik · e - novine · Smerovi i plan upisa · Raspored časova · Downloadi · Linkovi · Članci · Galerija · Kontakt 22.08.2018 03:28
Navigacija
Početna strana
Forum

e - učionica
e - dnevnik
e - novine

O školi
Istorijat škole
Pe-psi služba
Nastavno osoblje
Smerovi i plan upisa
Raspored časova
Kalendar rada 2018/2019
Vanredno školovanje
Kako da ... ?

Downloadi
Linkovi
Članci
Galerija
Kontakt

Javne nabavke

TŠB/Facebook
Učenički parlament TŠB

Bezbednost na internetu
Evropski dnevnik
Pogled u svet - 21. vek
Ekologija
Prijava
Korisničko ime

Lozinka



Niste član?
Kliknite O V D E da bi se registrovali.

Zaboravili ste Vašu lozinku?
Zahtevajte novu O V D E .
Korisnici online
Gosti online: 1
Nema članova online

Registrovanih članova: 580
Članovi koji nisu aktivirani: 0
Najnoviji Član: misapla3
Korisnici poslednji online
Sladjana10:26:03
vukadinov 3 dana
Viner 3 dana
ZiZ018 nedelja
Ljubomir20 nedelja
vajdacsongor21 nedelja
Edina4430 nedelja
Zoca7537 nedelja
zivojinstojsin47 nedelja
sandracusic48 nedelja
Najnoviji članci
Jednodnevni izlet u ...
Poseta studentskom g...
Jednodnevni izlet u ...
XXIV - Regionalno ta...
Umetničko takmičen...
Teme na forumu
Najnovije teme
Fantastika
Problemi sa hardvero...
You Tube linkovi
Potraga za sreckom :D
PC igre
Najpopularnije teme
Brojanje do 1000 [487]
Kaladont [272]
Nishta slichno.. [123]
Asocijacije... [105]
Pesma koju trenut... [102]
Maturski i završni ispiti

Junski rok
04.06.2018. godine od 8,00 do 12,00 časova - Prijavljivanje maturskog ispita i predaja maturskog praktičnog rada (radovi, u tri primerka, se predaju razrednom starešini u vreme po dogovoru)

Maturski ispit

Mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje - IV1
Vreme
Ispit
05.06.2018. u 8,00 časova
Pismeni ispit iz srpskog jezika i književnosti
Komisija: Slađana Đatkov-Bardun, Jasmina Tančić, Sanja Biro, Ljiljana Lazić
06.06.2018. u 8,30 časova
Usmeni ispit iz izbornog predmeta (ispitivanje mašinskih konstrukcija)
Komisija: Kovač Norbert, Pavle Đukić, Stari Nandor
07.06.2018. u 8,00 časova
Usmeni ispit iz izbornog predmeta (konstruisanje)
Komisija: Kovač Norbert, Pavle Đukić, Stari Nandor
08.06.2018. u 8,00 časova
učionica br. 10
Usmena odbrana maturskog rada (modeliranje mašinskih elemenata i konstrukcija, konstruisanje)
Komisija: Pavle Đukić, Stari Nandor, Kovač Norbert
11.06.2018. u 08,00 časova
Pismeni ispit iz izbornog predmeta (matematika)
Komisija: Svetlana Tomić, Danijela Petković, Fehir Edina


Elektrotehničar informacionih tehnologija - IV2
Vreme
Ispit
05.06.2018. u 8,00 časova
Pismeni ispit iz srpskog jezika i književnosti
Komisija: Višković Milena, Aleksej Šanta, Šaranović Ivan
07.06.2018. u 10,00 časova
2 grupe u isto vreme
Pismeni ispit - test
Komisija: Svetlana Tomić, Hegediš Endre, Avramov Siniša, Kapriš Dejan
08.06.2018.
u 08,00 časova - I grupa
u 12,00 časova - II grupa
Praktični rad - Web programiranje
Komisija: Šimić Slađana, Danijela Šimić, Eksterni član (Đorđe Gložanski)
09.06.2018.
u 08,00 časova - I grupa
u 13,00 časova - II grupa
Praktični rad - Programiranje
Komisija: Šimić Slađana, Danijela Šimić, Eksterni član (Đorđe Gložanski)


Elektrotehničar računara - IV3
Vreme
Ispit
05.06.2018. u 8,00 časova
Pismeni ispit iz mađarskog jezika i književnosti
Komisija: Komaromi Bezeg Marta, Mandić Livija, Šipoš Klaudia
06.06.2018. u 8,00 časova
Usmeni ispit iz izbornog predmeta (osnove automatskog upravljanja, računari)
Komisija: Hodi Robert, Kovač Žolt, Ačai Daniel
06.06.2018. u 10,00 časova
Usmeni ispit iz izbornog predmeta (računarske mreže i komunikacije)
Komisija: Hodi Robert, Kovač Žolt, Ačai Daniel
07.06.2018. u 8,00 časova
Usmena odbrana maturskog rada (osnove automatskog upravljanja, računari)
Komisija: Kovač Žolt, Ačai Daniel, Mandić Livija
07.06.2018. u 10,00 časova
Usmena odbrana maturskog rada (računarske mreže i komunikacije, programiranje)
Komisija: Hodi Robert, Ačai Daniel, Mandić Livia
11.06.2018. u 8,00 časova
Pismeni ispit iz izbornog predmeta (matematika)
Komisija: Svetlana Tomić, Danijela Petković, Fehir Edina


Mašinski tehničar motornih vozila - IV4
Vreme
Ispit
05.06.2018. u 08,00 časova
Pismeni ispit iz srpskog jezika i književnosti
Komisija: Jasmina Tančić, Sanja Biro, Slađana Đatkov Bardun, Lazić Ljiljana
07.06.2018. u 8,00 časova
Usmeni ispit iz izbornog predmeta (EIOMV)
Komisija: Rajšli Endre, Aleksander Endre, Horvat Nandor
08.06.2018. u 8,00 časova
Usmena odbrana maturskog rada (motori SUS, EIOMV, motorna vozila)
Komisija: Rajšli Endre, Marjanović Mile, Aleksander Endre


Elektrotehničar računara - IV5
Vreme
Ispit
05.06.2018. u 8,00 časova
Pismeni ispit iz srpskog jezika i književnosti
Komisija: Jasmina Tančić, Sanja Biro, Slađana Đatkov Bardun, Lazić Ljiljana
07.06.2018. u 9,00 časova
Usmeni ispit iz izbornog predmeta (osnove automatskog upravljanja)
Komisija: Kovačev Milorad, Obradović Sanja, Šanta Aleksej
07.06.2018. u 11,00 časova
Usmeni ispit iz izbornog predmeta (računari)
Komisija: Kovačev Milorad, Obradović Sanja, Šanta Aleksej
08.06.2018. u 9,00 časova
Usmena odbrana maturskog rada (računari)
Komisija: Kovačev Milorad, Obradović Sanja, Šanta Aleksej
08.06.2018. u 11,00 časova
Usmena odbrana maturskog rada (osnove automatskog upravljanja)
Komisija: Kovačev Milorad, Obradović Sanja, Šanta Aleksej
08.06.2018. u 12,00 časova
Usmena odbrana maturskog rada (programiranje)
Komisija: Kovačev Milorad, Obradović Sanja, Šanta Aleksej


04.06.2018. godine od 8,00 do 12,00 časova - - Prijavljivanje završnog ispita i predaja završnog rada (radovi, u tri primerka, se predaju razrednom starešini u vreme po dogovoru)

Završni ispit

Ženski frizer/Pedikir i manikir - III5
Vreme
Ispit
04.06.2018.
od 8,00 časova
Izrada završnog praktičnog rada
Komisija:Srđan Vojinović, Jelena Komljenović, Biljana Mladenović
06.06.2018.
od 8,00 časova
Usmena odbrana završnog praktičnog rada
Komisija:Srđan Vojinović, Jelena Komljenović, Biljana Mladenović
06.06.2018.
od 8,00 časova
Usmena odbrana završnog praktičnog rada
Komisija: Slađana Knežević, Nikolina Bolić, Biljana Mladenović


Automehaničar/Bravar - III6
Vreme
Ispit
04.06.2018.
od 8,00 časova
Predaja završnog praktičnog rada
06.06.2018.
od 8,00 časova
Usmena odbrana završnog praktičnog rada
Komisija:Aleksander Endre, Horvat Nandor, Kovač Norbert

2,184,066 Unikatnih Poseta

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.