Početna strana · Forum · e - učionica · e - dnevnik · e - novine · Smerovi i plan upisa · Raspored časova · Downloadi · Linkovi · Članci · Galerija · Kontakt 21.01.2018 05:32
Navigacija
Početna strana
Forum

e - učionica
e - dnevnik
e - novine

O školi
Istorijat škole
Pe-psi služba
Nastavno osoblje
Smerovi i plan upisa
Raspored časova
Kalendar rada 2017/2018
Vanredno školovanje
Kako da ... ?

Downloadi
Linkovi
Članci
Galerija
Kontakt

Javne nabavke

TŠB/Facebook
Učenički parlament TŠB

Bezbednost na internetu
Prijava
Korisničko ime

Lozinka



Niste član?
Kliknite O V D E da bi se registrovali.

Zaboravili ste Vašu lozinku?
Zahtevajte novu O V D E .
Korisnici online
Gosti online: 5
Nema članova online

Registrovanih članova: 577
Članovi koji nisu aktivirani: 0
Najnoviji Član: Branislav
Korisnici poslednji online
Edina4409:25:27
Sladjana13:09:05
Zoca75 6 nedelja
zivojinstojsin16 nedelja
sandracusic18 nedelja
ZiZ020 nedelja
alpha28 nedelja
Viner32 nedelja
vukadinov42 nedelja
Sloba Zmaj44 nedelja
Najnoviji članci
Najbolji sportista O...
Sačuvajmo planetu, ...
Matematika kroz vekove
Радна акција
Akcija Vršnjačkog ...
Teme na forumu
Najnovije teme
Potraga za sreckom :D
Problemi sa hardvero...
PC igre
Elektrotehničar ra...
Pravila
Najpopularnije teme
Brojanje do 1000 [487]
Kaladont [272]
Nishta slichno.. [123]
Asocijacije... [105]
Pesma koju trenut... [102]
Đaci generacije 2016
Dodela nagrada najboljim maturantima opštine Bečej bila je 20.06.2016. godine u Gradskom pozorištu. Osim maturanata nagrađeni su i svi učenici koji su postigli uspeh na takmičenjima priznatim od strane Ministarstva prosvete. Nosioci Vukove diplome su posebno nagrađeni, a đaci generacije sve četiri srednje škole su i ove godine od strane Opštine dobili po laptop.

Učenik generacije Tehničke škole ove godine je Nemanja Miković, učenik IV1 odeljenja, mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje.

Vukovci:
Nemanja Miković, IV1
Goran Popadić, IV2
Sebastijan Karačonji, IV3
Milica Hajagoš, IV5
Seke Klarita, III5

Nagrađeni učenici:
1. Zlatanov ZaharijeIV2– plasman na okružno takmičenje iz stonog tenisa
2. Miljević David IV2 - plasman na okružno takmičenje iz stonog tenisa
3. Ognjen Ratković IV2 - plasman na okružno takmičenje iz košarke
4. Sabo Balaž I3– okružno takmičenje iz osnova elektrotehnike
5. Peškanov Jovan I2– okružno takmičenje iz osnova elektrotehnike
6. Jelena Anuš II2- okružno takmičenje iz srpskog jezika
7. Kamberović Milutin III4 – zonsko takmičenje recitatora (okružni nivo) i plasirao se na pokrajinski nivo takmičenja
8. Dragana Babin Bukurov I1 – regionalno takmičenje mašinske grupe predmeta
9. Pejčić Milan I1 -regionalno takmičenje mašinske grupe predmeta
10. Ilić Dimitrije II4 -3. mesto na Kros-u RTS-a i plasman na okružni nivo takmičenja
11. Ćupić Nikolina I1 - 3. mesto na Kros-u RTS-a i plasman na okružni nivo takmičenja
12. Vujanić Jovana III2 - 2. mesto na Kros-u RTS-a i plasman na okružni nivo takmičenja
13. Pelengić Miodrag III2 - 1. mesto na Kros-u RTS-a i plasman na okružni nivo takmičenja
14. Prkosovački Nikola III4 - 2. mesto na Kros-u RTS-a i plasman na okružni nivo takmičenja
15. Hajagoš Milica IV5 - 2. mesto na Kros-u RTS-a i plasman na okružni nivo takmičenja

2,059,740 Unikatnih Poseta

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.