Početna strana · Forum · e - učionica · e - dnevnik · e - novine · Smerovi i plan upisa · Raspored časova · Downloadi · Linkovi · Članci · Galerija · Kontakt 21.01.2018 05:35
Navigacija
Početna strana
Forum

e - učionica
e - dnevnik
e - novine

O školi
Istorijat škole
Pe-psi služba
Nastavno osoblje
Smerovi i plan upisa
Raspored časova
Kalendar rada 2017/2018
Vanredno školovanje
Kako da ... ?

Downloadi
Linkovi
Članci
Galerija
Kontakt

Javne nabavke

TŠB/Facebook
Učenički parlament TŠB

Bezbednost na internetu
Prijava
Korisničko ime

Lozinka



Niste član?
Kliknite O V D E da bi se registrovali.

Zaboravili ste Vašu lozinku?
Zahtevajte novu O V D E .
Korisnici online
Gosti online: 1
Nema članova online

Registrovanih članova: 577
Članovi koji nisu aktivirani: 0
Najnoviji Član: Branislav
Korisnici poslednji online
Edina4409:28:59
Sladjana13:12:37
Zoca75 6 nedelja
zivojinstojsin16 nedelja
sandracusic18 nedelja
ZiZ020 nedelja
alpha28 nedelja
Viner32 nedelja
vukadinov42 nedelja
Sloba Zmaj44 nedelja
Najnoviji članci
Najbolji sportista O...
Sačuvajmo planetu, ...
Matematika kroz vekove
Радна акција
Akcija Vršnjačkog ...
Teme na forumu
Najnovije teme
Potraga za sreckom :D
Problemi sa hardvero...
PC igre
Elektrotehničar ra...
Pravila
Najpopularnije teme
Brojanje do 1000 [487]
Kaladont [272]
Nishta slichno.. [123]
Asocijacije... [105]
Pesma koju trenut... [102]
Decembarski rok za vanredne učenike
Ostalo - predmeti i sl.GEOGRAFIJA - 04.12.2017. godine u 10,00 časova
PRAKTIČNA NASTAVA SA TEHNOLOGIJOM RADA - 04.12.2017. godine u 11,00 časova
SRPSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST - 04.12.2017. godine u 13,30 časova
SRPSKI KAO NEMATERNJI JEZIK - 04.12.2017. godine u 13,30 časova
FIZIČKO VASPITANJE - 05.12.2017. godine u 10,00 časova
OSNOVE ELEKTROTEHNIKE - 05.12.2017. godine u 12,30 časova
ENGLESKI JEZIK - 05.12.2017. godine u 16,00 časova
HEMIJA - 06.12.2017. godine u 10,00 časova
GRAĐANSKO VASPITANJE - 06.12.2017. godine u 11,00 časova
POZNAVANJE PREPARATA - 06.12.2017. godine u 13,00 časova
PROGRAMIRANJE - 06.12.2017. godine u 13,30 časova
ISTORIJA - 06.12.2017. godine u 14,00 časova
ELEKTROTEHNIČKI MATERIJALI - 06.12.2017. godine u 15,10 časova
PRIMENA RAČUNARA U ELEKTROTEHNICI - 07.12.2017. godine u 12,00 časova
MAĐARSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST - 07.12.2017. godine u 17,00 časova
EKOLOGIJA I ZAŠTITA ŽIVOTNE SREDINE - 08.12.2017. godine u 11,00 časova
PRAKTIČNA NASTAVA - 08.12.2017. godine u 15,00 časova
FIZIKA - 08.12.2017. godine u 17,00 časova
Predavanje o bolestima zavisnosti
ŠkolaDana 06.11.2017. godine u učionici br. 16 predstavnik Centra VITA (Centar za podršku osetljivim grupama) održao je učenicima I1 i I2 predavanje o bolestima zavisnosti.

Slike sa predavanja možete videti na školskoj facebook stranici u albumu Predavanje o bolestima zavisnosti 2017.

Citati iz prvog pismenog rada
Ostalo - predmeti i sl.Na prvom pismenom zadatku iz srpskog jezika i književnosti učenici IV2 su imali dve teme iz lektire, "Stranac" od Albera Kamija, i jednu slobodnu temu "Vetar". Nakon pismenog su, uz pomoć profesorice srpskog jezika i književnosti, uredili dva panoa u holu škole.

Slike panoa možete videti na facebook stranici Elektrotehničar I.T. Bečej u albumu Citati iz prvog pismenog rada.

Sajam knjiga u Beogradu
Učenički parlamentU četvrtak, 26. oktobra, 49 učenika i 4 profesora naše škole posetilo je Sajam knjiga u Beogradu. Nakon Sajma, tokom slobodnog vremena, neki od putnika su se prošetali po Knez Mihajlovoj ulici, a neki po Kalemegdanu.

Slike sa ovog izleta možete videti na školskoj facebook stranici u albumu Sajam knjiga, 26.10.2017. godine.

Okružno takmičenje u plivanju
Ostalo - predmeti i sl.Na okružnom takmičenju u plivanju, na novosadskom "Spensu"
Tehnička škola Bečej je imala jednog predstavnika, Ratkov Nikolu!!!
Nikola Ratkov je osvojio ODLIČNO, II MESTO!!!
Oktobarski rok za vanredne učenike
Ostalo - predmeti i sl.MOTORI SUS - 23.10.2017. godine u 11,00 časova
ENGLESKI JEZIK - 23.10.2017. godine u 11,00 časova
ELEKTROTEHNIKA I ELEKTRONIKA - 24.10.2017. godine u 8,00 časova
PRAKTIČNA NASTAVA - elektrotehničar računara - 24.10.2017. godine u 9,00 časova
GEOGRAFIJA - 24.10.2017. godine u 10,00 časova
BIOLOGIJA - 24.10.2017. godine u 10,30 časova
FILOZOFIJA - 25.10.2017. godine u 11,00 časova
USTAV I PRAVA GRAĐANA - 25.10.2017. godine u 12,00 časova
ISTORIJA - 25.10.2017. godine u 14,00 časova
PROGRAMIRANJE - 26.10.2017. godine u 10,00 časova
SRPSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST - 26.10.2017. godine u 10,00 časova
GRAĐANSKO VASPITANJE - 26.10.2017. godine u 11,00 časova
HEMIJA I MAŠINSKI MATERIJALI - 26.10.2017. godine u 13,00 časova
PRAKTIČNA NASTAVA - mašinski tehničar motornih vozila - 26.10.2017. godine u 14,00 časova
PRAKTIČNA NASTAVA - automehaničar - 26.10.2017. godine u 14,30 časova
ELEKTRIČNA MERENJA - 27.10.2017. godine u 10,00 časova
ELEKTRONIKA 1 - 27.10.2017. godine u 11,00 časova
RAČUNARSTVO I INFORMATIKA - 30.10.2017. godine u 10,00 časova
DIGITALNA ELEKTRONIKA - 30.10.2017. godine u 11,00 časova
TEHNIČKO CRTANJE - 30.10.2017. godine u 11,00 časova
RAČUNARSKA GRAFIKA I MULTIMEDIJA - 30.10.2017. godine u 12,00 časova
Opštinsko takmičenje u rukometu
Ostalo - predmeti i sl. Opštinsko takmičenje u rukometu održano je 18. oktobra 2017. godine.
Tehnička škola je osvojila I mesto, a Bogojević Nikola je proglašen za najboljeg igrača takmičenja.

Čestitamo!

Nekoliko slika sa takmičenja možete videti na školskoj facebook stranici, ili ako kliknete ovde.
Dečja nedelja - peti dan
ŠkolaU petak, 6. oktobra, u našoj školi su održane sledeće aktivnosti:
1) Takmičenje u igri "Čoveče ne ljuti se"
2) Kreativni štandovi
- Na završnoj manifestaciji Dečje nedelje naša škola je imala svoj štand na kome su deca mogla da isprobaju razne eksperimente, da vide 3D štampač u akciji i da nacrtaju ili napišu nešto
3) Jesenja revija
- Na završnoj manifestaciji Dečje nedelje frizeri i manikiri/pedikiri, zajedno sa nastavnicima praktične nastave, su priredili Jesenju reviju

Slike sa ovih dešavanja možete videti na školskoj facebook stranici, ili ako kliknete na sledeće linkove:
1) Takmičenje u igri "Čoveče ne ljuti se"
2) Završna manifestacija Dečje nedelje
Dečja nedelja - četvrti dan
ŠkolaU četvrtak, 5. oktobra, u našoj školi su održane sledeće aktivnosti:
1) Takmičenje u rešavanju SUDOKUA
- Na SUDOKU takmičenju je učestvovalo 79 učenika, a najbolji su bili: Nemet Imre (I mesto), Gurjanov Sava (II mesto) i Golub Nemanja (III mesto)
2) Takmičenje u sklapanju Rubikove kocke
- Na takmičenju u sklapanju Rubikove kocke učestvovalo je 4 učenika, a najbrži su bili: Nemet Imre (I mesto), Mićanović Đorđe (II mesto) i Marković Danilo (III mesto)
3) Turnir u pikadu
- Na turniru su nam se pridružili i predstavnici iz OŠ "Šamu Mihalj"
4) Poseta izložbi "Ana Frank - istorija za sadašnjost"
5) Učenici i nastavnici naše škole su bili u PU "Labud Pejović" u okviru aktivnosti "Sat za nauku"
6) Završetak akcije "Deca deci"


Slike sa ovih dešavanja možete videti na školskoj facebook stranici, ili ako kliknete na sledeće linkove:
1) Takmičenje u rešavanju SUDOKUA i takmičenje u sklapanju Rubikove kocke
2) Turnir u pikadu
3) Poseta izložbi "Ana Frank - istorija za sadašnjost"
4) Sat za nauku
5) Deca deci
Dečja nedelja - treći dan
ŠkolaU sredu, 4. oktobra, u našoj školi su održane sledeće aktivnosti:
1) Turnir u PES-u za učenike osnovnih škola
2) Grupa učenika, drugih razreda, iz OŠ "Zdravko Gložanski" posetila je našu školu
3) Nekoliko punoletnih maturanata je učestvovalo u humanitarnoj akciji dobrovoljnog davanja krvi
4) U dvorištu naše škole organizovane su aktivnosti "Mikrosvet u kapljici vode" i "Nebo po teleskopom"

- U realizaciji ovih aktivnosti pridružila su nam se deca iz škole "Bratsvo" i deca iz Dnevnog boravka
5) Poseta Spomen kući Tan
6) Frizeri frizerima
- u saradnji sa učenicima iz ŠOSO "Bratstvo"

Slike sa ovih dešavanja možete videti na školskoj facebook stranici, ili ako kliknete na sledeće linkove:
1) Turnir u PES-u
2) Poseta zdravkovaca
3) Dobrovoljno davanje krvi
4) "Mikrosvet u kapljici vode" i "Nebo po teleskopom"
5) Spomen kuća Tan
6) Frizeri frizerima
Dečja nedelja - drugi dan
ŠkolaU utorak, 3. oktobra, u našoj školi su održane sledeće aktivnosti:
1) Turir u PES-u za srednjoškolce
- Na turniru je bilo ukupno 53 učenika, od kojih je najveći broj bio iz naše škole. Pobednik turnira bio je Marjanović Vojislav, a drugo mesto je osvojio Skrofanov Igor.
2) Nekolko učenika III2 odeljenja je posetilo kuću Bogdana Dunđerskog u centru Bečeja

Slike sa ovih dešavanja možete videti na školskoj facebook stranici, ili ako kliknete na sledeće linkove:
1) Turnir u PES-u za srednjoškolce
2) Kuća Bogdana Dunđerskog
Strana 2 od 6 < 1 2 3 4 5 > >>

2,059,751 Unikatnih Poseta

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.